Odigrano treće kolo HMNL za kadete i juniore u skupini Šibenik - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 05.01.2018, 10:44h   •

U vodstvu Jezera, te Murter i Crnica

Odigrano treće kolo HMNL za kadete i juniore u skupini Šibenik

Facebook Naši Tići Odigrano treće kolo HMNL za kadete i juniore u skupini Šibenik
OBJAVA 05.01.2018, 10:44h

Odigrane su utakmice trećeg kola Prve hrvatske malonogometne lige u skupini Šibenik.

Kadeti MNK Muline Poljica su u Trogiru ugostili vršnjake iz MNK Crnice. Iako su domaćini na poluvremenu vodili 2-0, Crnica je boljom igrom u drugom dijelu došla do pobjede od 6-4.

Za Crnicu su dvostruki strijelci bili Božidar Jelovčić, Dominik Nadoveza i Stipe Šarin. Jezera su bila slobodna ovo kolo

U četvrtom kolu igraju Mulina - Jezera, a slobodna je Crnica.

Kod juniora Crnica je išla na teško gostovanje u Murter kod istoimenog domaćina. Murter je poveo golom Duje Žilića, ali je Crnica do poluvremena preokrenula golovima Božidara Jelovčića i Tonćija Ljubića. Murter poravnava autogolom Jelovčića, ali Crnica golom Tonija Jurina i drugim golom Ljubića vraća prednost na svoju stranu. Murter je pokušavao s vratarom igračam, ali su samo uspjeli smanjiti rezultat preko Ivana Abramovića na konačnih 4-3 za Crnicu.

U drugoj utakmici Heroji 2007 su u svom Balonu dočekali Jezera i porazili ih s 6-1, a Kijevo je u ovom kolu bilo slobodno.

Parovi četvrtog kola: CRNICA - HEROJI 2007, KIJEVO - MURTER, a JEZERA su slobodna.

KLJUČNE RIJEČI:   mali nogomet / MNK Crnica /