Dominacija na festivalu u Sarajevu: Izuzetno uspješan nastup Karate kluba Šibenik 1066 - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Borilački ...  •   OBJAVA: 09.06.2018, 19:40h   •

Trener Ivan Zoričić zadovoljan

Dominacija na festivalu u Sarajevu: Izuzetno uspješan nastup Karate kluba Šibenik 1066

OBJAVA 09.06.2018, 19:40h

Borci karate kluba Šibenik 1066 zabilježili su još jedan izuzetno uspješan nastup u Sarajevu.

Povodom Novogradskih dana karate klub Novi grad Sarajevo je organizirao festival karatea koji je okupio preko 600 natjecatelja, a među njima su se našli i šibenski borci koji su fantastično odradili zadatak i najbolji način opravdali boje kluba, grada i države.

U redovima šibenčana najuspješnija je bila Mare Mileta koja se u dvije kategorije penjala na najviše postolje te osvojila dvije zlatne medalje.

Po dva finala su izborili Karlo Ramljak, Toma Mileta i Kiara Šarić te svatko uzeo po jedno zlato i jedno srebro. Bruna Cvitanović je također izborila finale te osvojila srebrno odličje, dok je Lucija Mileta osvojila broncu u kadetskom uzrastu.

Vodstvo kluba, na čelu s Ivanom Zoričićem, izuzetno je zadovoljno ostvarenim rezultatima svojih boraca te se vesele novim izazovima koji su pred njima.

KLJUČNE RIJEČI:  Karate klub Šibenik 1066 / Karate /