Vlahović i Herceg predvodili vaterpoliste Solarisa do pobjede na startu Lige 6 - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 09.02.2020, 21:06h   •

Protiv Naisa u Crnici

Vlahović i Herceg predvodili vaterpoliste Solarisa do pobjede na startu Lige 6

Facebook VK Solaris Vlahović i Herceg predvodili vaterpoliste Solarisa do pobjede na startu Lige 6
OBJAVA 09.02.2020, 21:06h

Vaterpolisti Solarisa nastavljaju i dalje u pobjedničkom ritmu. Na početku Lige 6 upisali su vrlo uvjerljivu pobjedu. U Crnici su rezultatom 18:9 pobijedili Nais.

Bio je to susret koji su Šibenčani odradili maksimalno ozbiljno. Otvorili su utakmicu vodstvom 4:0, a na kraju prve četvrtine imali su također plus četiri - 5:1. Još pet golova postigli su u drugoj dionici igre, za vodstvo od šest golova razlike na poluvremenu.

I u nastavku nije momčad Joška Krekovića dozvoljavala gostima da se približe. Suvereno su priveli susret kraju.

Vlahović i Herceg postigli su po pet golova, a u strijelce se upisao i vratar Šparada.

Već iduća subota donosi veliki derbi. Solaris putuje u Kragujevac Radničkom, momčadi s kojom dijeli vrh ljestvice. Utakmica je to, derbi, koji će vjerojatno odlučiti tko će iduće sezone igrati u višem rangu.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /