Vaterpolisti Solarisa vratili se pobjedničkim navikama: Slavili kod POŠK-aŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 22.02.2020, 20:06h   •

U Splitu

Vaterpolisti Solarisa vratili se pobjedničkim navikama: Slavili kod POŠK-a

Facebook VK Solaris Vaterpolisti Solarisa vratili se pobjedničkim navikama: Slavili kod POŠK-a
OBJAVA 22.02.2020, 20:06h

Šibenski vaterpolisti vratili su se na pobjedničke staze u A2 Triglav vaterpolo ligi. Slavili su na Poljudu kod POŠK-a rezultatom 16:10.

Nakon visokog poraza u prošlom kolu kod direktnog konkurenta Radničkog, vaterpolisti Solarisa vratili su se starim navikama. Slavili su na gostovanju na Poljudu.

Od starta je bila jasna šibenska namjera. Jasno to pokazuje i rezultat poslije prve četvrtine. Jer vodila je momčad Joška Krekovića s čak 7:0.

Prvi gol Splićani su postigli tek u drugoj četvrtini, postigli su još četiri do kraja poluvremena, ali prednost Solarisa na polovici utakmice bila je pet golova.

Treća dionica igre ponovno ide na stranu Solarisa, a tako stečeno vodstvo u nastavku u niti jednom trenutku nije bilo ugroženo.

U novoj pobjedi najefikasniji su s po tri gola bili Herceg i Vlahović, po dva su postigli Štrkalj i Pelicarić, Koprčina i Kovačić, dok su se Bulat i Mudražija po jedan put upisali u strijelce.

U sljedećem kolu Solaris dočekuje Primorje EB.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /