Vaterpolisti Solarisa i dalje u stopostotnom ritmu: S bodovima se vratili iz Niša - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 10.10.2019, 06:46h   •

Četvrto kolo A2 Triglav lige

VK Solaris Vaterpolisti Solarisa i dalje u stopostotnom ritmu: S bodovima se vratili iz Niša
OBJAVA 10.10.2019, 06:46h

Vaterpolisti Solarisa nastavljaju s pobjedama u A2 Triglav vaterpolskoj ligi. Novu su upisali sinoć na gostovanju kod Naisa u Nišu, slavili su rezultatom 16:14.

Po što su došli u Niš Šibenčani su pokazali odmah u prvoj četvrtini. Mrežu domaće momčadi tresli su čak osam puta, a primili su tri pogotka.

Tako visoku prednost nisu imali problema sačuvati. U trećoj četvrtini domaćin je smanjio zaostatak, ali momčad Joška Krekovića nije dozvolila da se u potpunosti vrate u susret i ugroze šibensku pobjedu.

Čak šest golova u šibensku pobjedu ugradio je kapetan Andrija Vlahović. Pelicarić je postigao tri gola, Herceg i Koprčina dva, a po jedan Erak, Mudražija i Kovačić.

Poslije četiri odigrana kola Solaris je i dalje na stopostotnom učinku, jednako kao i Radnički.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /