Valjevo nije imalo što tražiti u Crnici: Solaris uvjerljiv i dominantan na otvaranju sezone - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 13.10.2018, 23:16h   •

Plus devet u prvom kolu A2 Triglav lige

Valjevo nije imalo što tražiti u Crnici: Solaris uvjerljiv i dominantan na otvaranju sezone

OBJAVA 13.10.2018, 23:16h

Na najljepši način, vrlo uvjerljivom pobjedom od 12:3 vaterpolisti Solarisa krenuli su u novu sezonu A2 Triglav regionalne lige u kojoj imaju jako velike ambicije.

Pokazali su šibenski vaterpolisti odmah od starta tko je gazda u Crnici, već do kraja prve četvrtine imali su vodstvo od 3:0.

Do poluvremena odlični Šparada na golu i dalje gostima nije dozvoljavao da postignu gol, a na drugoj strani mreža Valjeva zatresla se još dva puta.

Pet golova postigli su igrači Solarisa u trećoj dionici igre, a tek u 23. minuti momčad Igora Milanovića postigla je prvi pogodak na utakmici.

U pobjedi od 12:3 domaći trener Kreković priliku je pružio svim igračima, osim vrataru Jukiću, a premijeru u novoj sezoni osnaženog Solarisa došlo je pogledati 300-ak gledatelja.

Po dva gola postigli su Begović, Vlahović, Bušelić i Koprčina, a po jedan Malenica, Komadina, Pelicarić i Lipar, dok je Šparada upisao 11 obrana.

U idućem kolu Solaris gostuje u Kotoru kod Cattara.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /