Stare navike i u novoj godini: Vaterpolisti Solarisa uvjerljivi protiv Naisa - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 12.01.2019, 18:35h   •

Pobjeda u Crnici

Stare navike i u novoj godini: Vaterpolisti Solarisa uvjerljivi protiv Naisa

Facebook VK Solaris Stare navike i u novoj godini: Vaterpolisti Solarisa uvjerljivi protiv Naisa
OBJAVA 12.01.2019, 18:35h

Vaterpolisti Solarisa nastavili su sa starim navikama i u 2019. godini. I u prvoj utakmici u novoj godini ostvarili su pobjedu, s 14:6 pobijedili su Nais u Crnici, uz pet golova raspoloženog Vlahovića.

Poslije jednomjesečne pauze, bez prvenstvenih utakmica, šibenski su vaterpolisti na pravi način zakoračili u nastavak sezone. Bez problema na domaćem su bazenu stigli do nove pobjede.

S 2:1 dobili su Šibenčani prvu četvrtinu, da bi se potom raspucali u drugoj i već tu riješili sve dileme oko pobjednika, ako ih je uopće i bilo. Zabili su šest golova u drugoj dionici igre i pobjegli gostima na pet golova prednosti.

I preostale dvije četvrtine, one u drugom poluvremenu, otišle su na stranu Krekovićeva sastava, za konačnu pobjedu od osam golova razlike – 14:6.

Čak pet golova u novoj pobjedi postigao je Andrija Vlahović, dva su puta mrežu protivnika tresli Komadina, Pelicarić i Koprčina, a po jednom Erak, Bušelić i Kreković.

U sljedećem kolu šibenski vaterpolisti 19. siječnja gostuju kod Medveščaka u Zagrebu.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /