Solarisu i šesta pobjeda u regionalnoj ligi: Pelicarić još jednom koban za POŠK - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 19.10.2019, 21:51h   •

I dalje na stopostotnom učinku

Solarisu i šesta pobjeda u regionalnoj ligi: Pelicarić još jednom koban za POŠK

VK Solaris Solarisu i šesta pobjeda u regionalnoj ligi: Pelicarić još jednom koban za POŠK
OBJAVA 19.10.2019, 21:51h

Stopostotan učinak vaterpolista šibenskog Solarisa u A2 Triglav regionalnoj ligi traje i dalje. Nova 'žrtva' ove subote bio je splitski POŠK, slavili su Šibenčani s 15:8.

Prije samo nekoliko dana sastali su se u Dubrovniku u Kupu isti protivnici. I tada su slavili Šibenčani, a isto su ponovili i sada, nekoliko dana kasnije u svojoj Crnici.

S 3:2 dobili su Krekovićevi igrači prvu četvrtinu. Raspucali su se u drugoj, pa su na poluvremenu imali vodstvo od 8:4.

U trećoj dionici igre vodstvo je još podebljano, na sedam razlike, koliko je iznosilo i na kraju utakmice.

Roko Pelicarić postigao je čak sedam golova, samo jedan manje od čitave momčadi POŠK-a. Po dva gola zabili su Erak, Herceg, Koprčina i Kovačić.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /