Danas dvostruki program

Solaris porazom od Juga otvorio kvalifikacijski turnir Kupa koji se igra u Dubrovniku

Vaterpolo   |   Autor: ŠibenikIN   |   11.12.2021 u 07:50

ŠibenikIN/arhiva
Vaterpolisti Solarisa ovog vikenda igraju na kvalifikacijskom turniru Kupa Hrvatske skupine B u Dubrovniku. U prvom susretu u Gružu poraženi su od domaćina Juga AO rezultatom 18:9.

S 5:1 dobili su Dubrovčani prvu dionicu igre. Puno bolje izdanje Mareljine momčadi u drugoj četvrtini koju su dobili rezultatom 4:3.

Drugo poluvrijeme proteklo je ponovno u znaku domaćeg sastava koji je još više povećao svoju prednost, do konačnih plus devet.

Trostruki strijelac u šibenskim redovima bio je Penava, po dva su gola postigli Goreta i Pelicarić, dok su se po jedan put u strijelce upisivali Malenica i Erak.

Pred Šibenčanima je danas dvostruki program: u 10:30 u Dubrovniku igraju protiv OVK POŠK-a, a u 18:15 protiv Medveščaka.