Solaris ponovno na pobjedničkim stazama: U Crnici bolji od riječkog Primorja - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 02.12.2018, 08:53h   •

Sedmo kolo A2 Triglav vaterpolo lige

Solaris ponovno na pobjedničkim stazama: U Crnici bolji od riječkog Primorja

Facebook VK Solaris Solaris ponovno na pobjedničkim stazama: U Crnici bolji od riječkog Primorja
OBJAVA 02.12.2018, 08:53h

Vaterpolisti Solarisa vratili su se starim navikama, ostvarili su novu pobjedu u A2 Triglav vaterpolo ligi. Na svom bazenu u Crnici pobijedili su riječko Primorje EB rezultatom 15:9.

S 4:2 dobili su igrači Joška Krekovića prvu četvrtinu. Do odlaska na odmor prednost su udvostručili.

Nisu su se gosti predavali, pa nakon vrlo efikasne druge četvrtine u trećoj postižu gol više nego Šibenčani i dolaze na samo minus jedan.

No, vaterpolisti Solarisa potom i definitivno rješavaju sve dileme oko pobjednika. Čak pet puta tresli su riječku mrežu, a na drugoj strani primili su samo jedan pogodak.

U pobjedi 15:9 čak pet golova postigao je Roko Pelicarić, po dva su puta mrežu Primorja EB tresli Štrkalj, Vlahović i Kreković, a po jedan put Malenica, Begović, Erak i Kopričina.

U idućem kolu Solaris gostuje u Novom Sadu kod Vojvodine.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /