Solaris na stopostotnom učinku i dalje: U Crnici pobijedili Zadar 1952 - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 05.10.2019, 07:16h   •

Treće kolo regionalne lige

Solaris na stopostotnom učinku i dalje: U Crnici pobijedili Zadar 1952

VK Solaris Solaris na stopostotnom učinku i dalje: U Crnici pobijedili Zadar 1952
OBJAVA 05.10.2019, 07:17h

Vaterpolisti Solarisa nastavljaju s nizanjem pobjeda u regionalnoj Triglav A2 vaterpolskoj ligi. U petak su u Crnici sa 17:10 pobijedili Zadar 1952.

U susret je momčad Joška Krekovića ušla s nekoliko promjena. U sastavu nije bilo Vice Eraka, Roka Pelicarića i Bruna Sabionija, a priliku su dobili Ivan Ibrahimpašić, Paško Brajković (postigao jedan gol) i Ante Ljubičić.

S čistih 4:0 Šibenčani su dobili prvu dionicu igre, a do poluvremena postigli su još šest golova, a primili tri.

Novih šest golova postigli su Sunčani i u trećoj četvrtini, za vodstvo od 16:7. A do kraja utakmice gosti su uspjeli tek neznatno smanjiti svoj zaostatak, na konačnih 17:10.

Pet golova postigao je Vlahović, po tri Herceg, Mudražija i Koprčina, dok su jednom mrežu protivnika tresli Malenica, Bulat i Brajković.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /