Remijem protiv Španjolaca Solaris zaključio europske nastupe: Završili na četvrtom mjestu - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 29.09.2019, 15:06h   •

Euro LEN Kup

Facebook VK Solaris Remijem protiv Španjolaca Solaris zaključio europske nastupe: Završili na četvrtom mjestu
OBJAVA 29.09.2019, 15:06h

Remijem protiv španjolskog Mediterannija, 8:8, vaterpolisti Solarisa zaključili su svoje europske nastupe za ovu sezonu. Na turniru, kojemu su bili domaćini, osvojili su četvrto mjesto.

Posljednja utakmica drugog turnira kvalifikacija Euro LEN Kupa nije imala prevelikog rezultatskog značaja, budući da su već ranije prolazak dalje osigurali Miškolc s tri i Ortigia s dvije pobjede, pa su Šibenčani sa Španjolcima igrali za treće mjesto, za prestiž.

Španjolci su se bolje snašli, poveli su 2:1 nakon prve četvrtine, a vodstvo od 5:3 imali su na poluvremenu.

Drugo poluvrijeme bolji su bili domaći vaterpolisti, ali dalje od 8:8 nisu uspjeli doći. Imali su zadnji napad za pobjedu, ali nisu zabili.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /