Prvi poraz vaterpolista Adriatica: Opatija do pobjede u zadnjoj četvrtini ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 25.04.2015, 12:03h   •

Prvo kolo Lige za prvaka

Prvi poraz vaterpolista Adriatica: Opatija do pobjede u zadnjoj četvrtini

arhiva ŠibenikIN Prvi poraz vaterpolista Adriatica: Opatija do pobjede u zadnjoj četvrtini
OBJAVA 25.04.2015, 12:01h

Nakon što su prvi dio sezone odradili bez poraza, vaterpolisti Adriatica u prvom su kolu Lige za prvaka Prve B lige doživjeli poraz. U Rijeci ih je sinoć s 10:6 pobijedila Opatija.

Vodili su Šibenčani s 3:2 poslije prve četvrtine, da bi na poluvremenu bilo izjednačeno – 5:5. Gol više od Adriatica postigli su domaći vaterpolisti u trećoj četvrtini, pa se rezultatom 7:6 ušlo u zadnju dionicu igre.

A tu su Vrbičićevi igrači ostali bez pogotka, dok je Opatija postigla tri što im je i donijelo pobjedu, konačnim rezultatom 10:6.

Dvostruki strijelac u redovima Adriatica bio je Edi Brkić, dok su po jedan gol postigli Jerko Anzulović, Ante Stojanović, Mate Zeljak i Bruno Sabioni.

U idućem kolu Lige za prvaka Adriatic u Crnici 2. svibnja dočekuje makarski Galeb.

KLJUČNE RIJEČI:  vaterpolo / VK Adriatic / Edi Brkić / Renato Vrbičić /