Poraz vaterpolistica Viktorije u DubrovnikuŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 25.01.2015, 18:43h   •

Domaćin bolji

Poraz vaterpolistica Viktorije u Dubrovniku

arhiva Poraz vaterpolistica Viktorije u Dubrovniku
OBJAVA 25.01.2015, 18:41h

Vaterpolistice šibenske Viktorije poražene su sa 13:9 na bazenu u Gružu u četvrtom kolu Prve lige za vaterpolistice.

U prvoj utakmici u 2015. godini vaterpolistice Viktorije doživjele su poraz. Dubrovkinje su ih na svom bazenu pobijedile s četiri gola razlike.

S 5:1 otvorile su domaće vaterpolistice utakmicu, a do poluvremena prednost su povisile na 8:2. U drugom su poluvremenu Šibenčanke dobile obje četvrtine, s po jednim golom razlike, što im je i donijelo smanjenje konačne razlike na četiri gola.

Dvije trećine golova Viktorije u Dubrovniku postigla je Matea Skelin, dva je gola upisala Rea Pelicarić, a jedan Katarina Anđelić.

KLJUČNE RIJEČI:  vaterpolo / ŽVK Viktoria / Marijo Ćaleta /