Poraz vaterpolista Solarisa u dubrovačkom Gružu: Druga utakmica u petak u CrniciŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 02.07.2020, 07:38h   •

Polufinale Prvenstva Hrvatske

Facebook VK Solaris/arhiva Poraz vaterpolista Solarisa u dubrovačkom Gružu: Druga utakmica u petak u Crnici
OBJAVA 02.07.2020, 07:38h

U prvoj polufinalnoj utakmici Prvenstva Hrvatske vaterpolisti Solarisa poraženi su u Dubrovniku od Jug Adriatic osiguranja rezultatom 17:6.

Poslije prve četvrtine rezultat je bio izjednačen – 2:2. Ali do odmora odvajaju se domaćini na četiri pogotka prednosti (7:3).

Po pet puta tresli su Dubrovčani šibensku mrežu i u trećoj i u četvrtoj četvrtini, dok je momčad Jure Marelje postigla samo tri gola u tom razdoblju igre.

Paulo Obradović sa šest golova bio je daleko najefikasniji igrač na utakmici. Kod Šibenčana po jedan gol postigli su Erak, Bulat, Herceg, Pelicarić, Kovačić i Saboni.

Druga polufinalna utakmica igra se u Crnici u ovaj petak s početkom u 21 sat.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /