Poraz vaterpolista Solarisa od Mladosti u CrniciŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 21.11.2020, 09:57h   •

Peto kolo Prvenstva Hrvatske

Poraz vaterpolista Solarisa od Mladosti u Crnici

Facebook VK Solaris/arhiva Poraz vaterpolista Solarisa od Mladosti u Crnici
OBJAVA 21.11.2020, 09:57h

U petom kolu Prvenstva Hrvatske vaterpolisti Solarisa doživjeli su domaći poraz od zagrebačke Mladosti. Bilo je 13:6 za gostujući sastav.

Već do kraja prve četvrtine gosti su stekli tri gola prednosti, a Šibenčani u istom razdoblju igre nisu uspjeli zatresti mrežu vratara momčadi iz Zagreba.

U drugoj četvrtini šibenski je sastav postigao tri, ali i primio četiri gola. Treća četvrtina završila je identičnim rezultatom kao i ona prva, Mareljin sastav nije uspio postići gol.

Četvrta četvrtina bila je samo rutinsko odrađivanje posla za goste: po tri gola u obje mreže za konačnih 6:13.

Dvostruki strijelac u šibenskim redovima bio je Koprčina, dok su po jednom mrežu protivnika tresli Herceg, Pelicarić, Bulat i Erak.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /