Polovičan uspjeh vaterpolista Solarisa u prva dva kola završnog turnira Premier lige ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 15.01.2021, 15:36h   •

Pobjeda nad Budvom i poraz od Primorca

Facebook VK Solaris/arhiva Polovičan uspjeh vaterpolista Solarisa u prva dva kola završnog turnira Premier lige
OBJAVA 15.01.2021, 15:36h

U prva dva kola završnog turnira Premier lige vaterpolisti šibenskog Solarisa ostvarili su polovičan učinak. Poraženi su od kotorskog Primorca rezultatom 9:7, a potom su pobijedili s 11:9 pobijedili Budvu.

Na otvaranju skupine B završnog turnira, koja se igra u Dubrovniku, momčad Jure Marelje dobro se držala protiv Kotorana. Prvi dio bio je neizvjestan, a odluka je pala u trećoj četvrtini. Primorac je postigao četiri gola, Šibenčani niti jedan, a taj zaostatak Solaris u zadnjoj dionici igre nije uspio stići.

Ovog petka, u jutarnjem terminu, stigla je i prva pobjeda, 'žrtva' je bila Budva. Šibenski su vaterpolisti u prvom poluvremenu stekli prednost od četiri gola razlike, a to su bez problema sačuvali do kraja utakmice.

U 17 sati, također ovog petka, čeka ih utakmica trećeg kola u Dubrovniku. Protivnik je Radnički.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /