Nova pobjeda vaterpolista Solarisa: U Crnici uvjerljivi protiv KPKŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 01.11.2020, 09:47h   •

Zaostali susret trećeg kola

Nova pobjeda vaterpolista Solarisa: U Crnici uvjerljivi protiv KPK

Facebook VK Solaris/arhiva Nova pobjeda vaterpolista Solarisa: U Crnici uvjerljivi protiv KPK
OBJAVA 01.11.2020, 09:47h

U zaostaloj utakmici trećeg kola Prvenstva Hrvatske vaterpolisti Solarisa upisali su još jednu prvenstvenu pobjedu. U Crnici su sa 17:9 pobijedili korčulanski KPK.

Pred praznim tribinama (zbog epidemioloških mjera) šibenski su vaterpolisti dominantno odradili susret. Vodstvo od tri gola prednosti imali su već nakon prve četvrtine (5:2).

Još raspucaniji igrači trenera  Jure Marelje bili su u drugoj dionici igre kad su postigli šest golova, kad su svoju prednost udvostručili.

Drugo poluvrijeme bilo je rutinsko odrađivanje posla. Susret je mirno priveden kraju s ukupnom pobjedom od osam golova razlike.

Stahor, Bulat i Herceg postigli su po tri gola, Erak i Koprčina po dva, dok su se Pelicarić, Malenica, Štrkalj i Kovalenko po jedan put upisali u strijelce.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /