Ništa od četvrtfinala LEN Euro Kupa: Solarisu novi poraz, ovog puta od Miskolca - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 28.09.2019, 22:37h   •

U Crnici

Ništa od četvrtfinala LEN Euro Kupa: Solarisu novi poraz, ovog puta od Miskolca

Facebook VK Solaris Ništa od četvrtfinala LEN Euro Kupa: Solarisu novi poraz, ovog puta od Miskolca
OBJAVA 28.09.2019, 22:37h

Vaterpolisti Solarisa nisu uspjeli izboriti nastavak natjecanja u LEN Euro Kupu. Na drugom turniru koji se igra u Crnici drugog dana doživjeli su i drugi poraz, pobijedio ih je mađarski Miskolc rezultatom 11:5.

Nakon talijanske Ortigije, i mađarski je sastav svoju kvalitetu demonstrirao pobjedom nad šibenskim sastavom. Vrlo brzo riješene su sve dileme: Mađari su poveli 6:0, a prvi gol Solarisa stigao je preko Eraka tek u zadnjoj minuti prvog poluvremena.

Iskusni Mađari nisu imali problema u drugom poluvremenu sačuvati svoju prednost.

S dva poraza Solaris je izgubio sve šanse za prolazak dalje, koji su osigurali protivnici koji su ih porazili u prva dva kola. Pa će nedjeljni susret protiv Mediteranee (11:30) biti revijalnog karaktera.

Solaris - Miskolc 5:11 (0:3, 1:4, 3:3, 1:1)