Još jedna pobjeda vaterpolista Solarisa: Slavili na gostovanju kod Zadra 1952ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 06.12.2020, 11:20h   •

Prvi gol Paška Brajkovića

Još jedna pobjeda vaterpolista Solarisa: Slavili na gostovanju kod Zadra 1952

Facebook VK Solaris/arhiva Još jedna pobjeda vaterpolista Solarisa: Slavili na gostovanju kod Zadra 1952
OBJAVA 06.12.2020, 11:20h

U osmom kolu Prvenstva Hrvatske vaterpolisti Solarisa stigli su do još jedne pobjede – i to vrlo uvjerljive. S 22:8 pobijedili su na gostovanju Zadar 1952.

Neizvjesno je bilo samo u prvoj četvrtini. Svaka je momčad postigla po četiri pogotka.

A onda je uslijedilo razdoblje potpune dominacije Mareljine momčadi. S 8:0 dobili su drugu dionicu igre i s tolikim vodstvom su otišli na poluvrijeme.

Gotovo jednako raspucani Šibenčani su bili i u trećoj dionici, postigli su još sedam golova, pa apsolutno nikakvih dilema oko pobjednika nije bilo.

I posljednja dionica igre pripala je Solarisu, za konačnih +14 na Višnjiku.

Pelicarić je postigao pet golova, Penava i Koprčina po tri, po dva su puta poentirali Štrkalj, Hereg, Bulat i Stahor, jednom Kovalenko i Kreković, kao i Paško Brajković koji je postigao prvi gol za seniorsku momčad.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /