Derbi bez pobjednika: Solaris bio nadomak pobjede, Radnički stigao do remija - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 15.11.2019, 23:06h   •

A2 Triglav vaterpolska liga

Derbi bez pobjednika: Solaris bio nadomak pobjede, Radnički stigao do remija

Facebook VK Solaris Derbi bez pobjednika: Solaris bio nadomak pobjede, Radnički stigao do remija
OBJAVA 15.11.2019, 23:06h

U Crnici se ovog petka igrao derbi susret A2 Triglav vaterpolske lige. Jedine dvije neporažene momčadi dosadašnjeg dijela igrale su veliki derbi, a Solaris, iako je bio bliže pobjedi i kontrolirao rezultat većim dijelom utakmice, na kraju nije upisao pobjedu, već je susret završio remijem – 6:6.

Po dva gola postigli su i jedni i drugi u prvoj četvrtini. U drugoj samo jedan gol, onaj u mreži momčadi iz Kragujevca.

U nastavku opet po dva gola u svakoj mreži, pa Šibenčani u zadnju dionicu igre ulaze s golom prednosti. Imaju i plus dva (6:4) na otvaranju četvrte četvrtine, no, u uzbudljivoj završnici, nakon što su gosti stigli do izjednačenja, imali su priliku i za pobjedu, ali i za poraz. Mreže se više nisu tresle i susret je završio bez pobjednika.

Nova prvenstvena utakmica za momčad Joška Krekovića na rasporedu je tek 1. veljače iduće godine.

Solaris- Radnički 6:6 (2:2, 1:0, 2:2, 1:2)
Šibenik, bazen u Crnici, gledatelja 300.
Suci: Goran Gavrilović (Zagreb), Lazar Anđelić (Zemun)
Solaris: Šparada (7 obrana), Malenica (1), Erak (1), Štrkalj, Bulat, Herceg, Vlahović (1), Pelicarić, Mudražija (1), Ljubičić, Koprčina (2), Kovačić, Jukić, Sabioni.
Radnički: Dobožanov (12 obrana), Branković (1), Stanojević, Janković (1), Toholj, Frolow, Lobov, Guillaume (2), Panić, Radovnlija, Lukić (2), Tomašević, Todorovski, Pljevančić.
Igrač više: Solaris 2/9; Radnički 2/9.
Peterci: Solaris 1/1; Radnički 1/2.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /