Crnica puna 'ko' šipak': Solaris remizirao s Partizanom, odluka u Beogradu - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 22.03.2019, 22:01h   •

Prva utakmica kvalifikacija

Crnica puna 'ko' šipak': Solaris remizirao s Partizanom, odluka u Beogradu

Š.I. Crnica puna 'ko' šipak': Solaris remizirao s Partizanom, odluka u Beogradu
OBJAVA 22.03.2019, 22:01h

U prvoj utakmici kvalifikacija za A1 Triglav vaterpolsku ligu, vaterpolisti Solarisa su u sjajnoj atmosferi na bazenu u Crnici, ispunjenom kao u najbolja vremena, protiv beogradskog Partizana odigrali 9:9.

Velika bitka vodila se u šibenskom bazenu. Domaćini su željeli pobjedu uoči uzvrata u Beogradu, no, do nje nisu uspjeli doći.

Obje su momčadi postigle po tri gola u prvoj četvrtini, a na odmoru prednost je, doduše minimalna, bila na šibenskoj strani.

U trećoj dionici igre Beograđani su postigli jedan gol više od Krekovićeva sastava, pa se u zadnju četvrtinu ušlo izjednačenim rezultatom. I tu se nastavilo vrlo neizvjesno, i jedni i drugi postigli su po dva gola, te je utakmica završila bez pobjednika.

Odluka će tako pasti u Beogradu sljedećeg vikenda.

Koprčina i Kreković s po dva gola bili su najefikasniji u šibenskim redovima.

Atmosfera je, inače, bila odlična, raspjevani Funcuti bili su vjetar u leđa šibenskom sastavu.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /