Borba za peto mjesto: Vaterpolistima Solarisa minimalan poraz na Kantridi - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 27.04.2019, 21:45h   •

Prva utakmica

Borba za peto mjesto: Vaterpolistima Solarisa minimalan poraz na Kantridi

Facebook VK Solaris Borba za peto mjesto: Vaterpolistima Solarisa minimalan poraz na Kantridi
OBJAVA 27.04.2019, 21:45h

Vaterpolisti Solarisa poraženi su sa 8:7 u Rijeci od Primorja EB u prvoj utakmici Prvenstva Hrvatske za plasman od petog do osmog mjesta.

Imali su Šibenčani vodstvo od 2:1 na kraju prve četvrtine. Ali u drugoj nisu uspjeli postići pogotka, pa su Riječani imali dva gola prednosti na poluvremenu.

Nadoknadili su to igrači Joška Krekovića u trećoj dionici igri kad su pet puta tresli riječku mrežu i preuzeli vodstvo. No, u zadnjoj četvrtini opet su ostali bez gola, domaćini su zabili dva i na kraju upisali minimalnu pobjedu.

Druga utakmica igra se u Crnici.

PRIMORJE EB - SOLARIS 8:7 (1:2, 3:0, 2:5, 2:0)
Bazen Kantrida. Gledatelja: 100
Suci: Gavrilović i Matijević. Delegat: Vlašić
PRIMORJE EB: Čubranić 9 obrana, Ćunko, Brubnjak 1, Putt 2, Marić, Blažić 1, Tkač, Rakovac 1, Augusti, Vrlić, Paparić, Aksentijević 2, Milošević, Car 1
SOLARIS: Šparada 10 obrana, Malenica, Petković, Štrkalj 1, Begović, Erak, Vlahović 1 (1), Pelicarić 1, Bušelić, Bulat, Lipar, Koprčina 4, Jukić, Kreković
Peterci: Primorje EB /, Solaris 1 (1)
Igrač više: Primorje EB 5 (6), Solaris 3 (7)

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /