Škugor i Inglot uvjerljivi na Mastersu u Parizu: Do drugog kola za samo sat i četiri minute - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Sport  •   OBJAVA: 31.10.2018, 21:01h   •

Po novi naslov

Ilustracija/Arhiva/ŠibenikIN Škugor i Inglot uvjerljivi na Mastersu u Parizu: Do drugog kola za samo sat i četiri minute
PIŠE Šibenik IN
OBJAVA 31.10.2018, 21:07h

Vrlo sigurno i rutinski, Dominic Inglot i Franko Škugor su za tek sat i četiri minute prošli prvo kolo Mastersa u Parizu.

Sjajne partije Franka Škugora i njegovo partnera Dominica Inglota se nastavljaju. Nakon osvajanja ATP turnira u Baselu prošlog tjedna, Inglot i Škugor nastavljaju sa sigurnim igrama i na Mastersu u Parizu.

U prvom kolu bilo im je potrebno tek 64 minute da svladaju Bena McLachlana i Jan-Lennarda Struffa. Prvi set prošao je mirno te su Inglot i Škugor strpljivom i mirnom igrom čekali pravu priliku. Ona je došla u osmom gemu u kojem su napravili break i s 3:6 osvojili prvi set.

U nastavku meča, već u trećem gemu britansko-hrvatski par dolazi do novog breaka i rutinski odrađuje set do kraja. Druga dionica meča mogla je biti i ranije završena, no McLachlan i Struff uspjeli su obraniti četiri break prilike u sedmom gemu. Na kraju, rezultatom 4:6 okončali su meč i prošli u drugo kolo u kojem ih čekaju osmi nositelji Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut, piše portal Sportnet.hr.

KLJUČNE RIJEČI:  Franko Škugor / Tenis / MAsters Pariz /