Šibenčani Katarina, Nada i Ivica osvojili hrpu medalja: Katarina je apsolutna pobjednica svih ženskih fitness kategorija! - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Sport  •   OBJAVA: 02.07.2019, 11:05h   •

Na prvenstvu u Italiji

Facebook/Instagram Šibenčani Katarina, Nada i Ivica osvojili hrpu medalja: Katarina je apsolutna pobjednica svih ženskih fitness kategorija!
PIŠE I.Š.
OBJAVA 02.07.2019, 11:05h

Šibenčani Katarina Skroza, Nada Nemčić i Ivica Vukšić iz Veni Gyma osvojili su zavidan broj medalja na fitness i bodybuilding natjecanju održanom za vikend u talijanskom Tarantu.

Riječ je o IBFF (International bodybuilding & fitness federation) europskom prvenstvu i izboru za Miss i Mr Universum, a sudjelovalo je oko 60 natjecatelja iz svih dijelova svijeta.

Nada Nemčić osvojila je prvo mjesto u kategoriji 'Miss fitness over 55' u europskom dijelu natjecanja, kao i prvo mjesto, odnosno laskavu titulu 'Miss fitness over 55' u Miss universe dijelu natjecanja.

Katarina Skroza na europskom dijelu prvenstva osvojila je prvo mjesto u niskoj kategoriji 'Miss fitness model', kao i titulu 'Miss Europe 2019.- Overall woman', odnosno apsolutna je pobjednica svih ženskih fitness kategorija!

Na 'Miss universe' dijelu natjecanja, Katarina je osvojila također prvo mjesto 'Miss fitness model' u niskoj kategoriji, i apsolutna je pobjednica svih ženskih fitness kategorija 'Miss universe 2019.-Overall woman'

Ivica Vukšić s talijanskog natjecanja donio je u Šibenik četiri medalje: drugo mjesto u kategoriji 'Mr physique ove 40' i drugo mjesto u kategoriji 'Body building over 50'. U 'Mr universe' dijelu natjecanja, Vukšić je osvojio treće mjesto 'Mr physique over 40' i prvo mjesto u kategoriji 'Body building over 50'.

KLJUČNE RIJEČI:  katarina skroza / nada nemčić / ivica vukšić /