Petra Mihaljević iz Karate kluba 'Krka' Drniš vratila se s medaljama s Dalmacija Opena - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Sport  •   OBJAVA: 04.11.2019, 11:00h   •

U konkurenciji bilo 25 klubova

Karate klub Krka Drniš Petra Mihaljević iz Karate kluba 'Krka' Drniš vratila se s medaljama s Dalmacija Opena
PIŠE Šibenik IN
OBJAVA 04.11.2019, 11:00h

Karate klub Krka Drniš sudjelovao je na turniru Dalmacija Open 2019. održanog proteklog vikenda u Splitu. Članica kluba Petra Mihaljević osvojila je srebro i broncu.

U nedjelju, 3. studenog održan je Dalmacija Open 2019. karate turnir u Splitu koji je brojao 250 prijava kroz 204 natjecatelja i 25 klubova iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Članica Karate kluba Krka Drniš, Petra Mihaljević, osvojila je srebreno i brončano odličje. Petra je u kategoriji učenice +44 kg osvojila srebro, a u starijoj uzrasnoj kategoriji mlađe kadetkinje -50 kg broncu.