630 natjecatelja iz deset zemalja

Mladi šibenski judaši s međunarodnog turnira vratili se s dvije medalje

Sport   |   Autor: Š.I.   |   31.05.2022 u 15:17

Na 21. međunarodnom judo turniru Salona Open, koji se protekle subote održao u Solinu, članovi Judo kluba Šibenik osvojili su dvije medalje.

Na turniru se okupilo 630 natjecatelja iz 10 zemalja, a za judo klub Šibenik nastupilo je sedam natjecatelja od kojih su se dvojica okitila medaljama. Frane Iljadica u kategoriji dječaka U12 do 30 kg osvojio je treće mjesto, Filip Knez u kategoriji mlađih kadeta U16 do 55 kg osvojio je drugo mjesto, a plasmane su ostvarili još Dino Arambašić u kategoriji dječaka U14 do 38 kg (5. mjesto) i Matej Iljadica u kategoriji dječaka U14 do 55 kg (7.mjesto).

Nastupili su još Roko Pletikosa, Marko Gulin i Mate Ježina koji su unatoč dobrim borbama ovog puta ostali bez plasmana. Čestitke dečkima na hrabrosti, srčanosti i odličnim borbama, poručili su iz kluba.