Mladi šibenski pijanist Tedi Trkulja osvojio prvo mjesto na regionalnom natjecanju u Dubrovniku - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Šibenik  •   OBJAVA: 10.03.2019, 14:51h   •

Veliki uspjeh

Privatni album Mladi šibenski pijanist Tedi Trkulja osvojio prvo mjesto na regionalnom natjecanju u Dubrovniku
PIŠE P.Š.
OBJAVA 10.03.2019, 14:51h

Tedi Trkulja, učenik šibenske glazbene škole Ivan Lukačić pod mentorstvom profesorice Mirjane Erceg Runjić osvojio je prvo mjesto na 57. Regionalnom hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa, održanom u subotu u Dubrovniku.

Tedi Trkulja učenik je prvog razrede srednje glazbene škole i u klasi je profesorice Mirjane Erceg Runjić, a natjecao se u IV. kategoriji za glasovir-solo te je tom prilikom postigao izniman uspjeh osvojivši prvo mjesto.

Tedi je izveo program koji je uključivao skladbe C. Czerny - Etida op.740 br.28, J. S. Bach - Troglasna invencija br.2, L. v. Beethoven - Sonata op.14 br.2, I. Allegro i F. Chopin - Impromptu op.29.