Pobjede nogometaša, košarkaša i vaterpolista - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Šibenik  •   OBJAVA: 03.03.2012, 21:12h   •

Iznimno uspješan vikend šibenskih sportaša

Pobjede nogometaša, košarkaša i vaterpolista

PIŠE Davor Trutin
OBJAVA 03.03.2012, 21:12h

Ova subota donijela velike uspjehe šibenskim sportskim klubovima. Pobjede su slavili nogometaši Šibenika u Zadru, košarkaši Jollyja na Baldekinu te vaterpolisti Šibenika u Crnici nad Jadranom

Nogometaši Šibenika u nastavku sezone igraju kao preporođeni. Bez novaca, bez 13 otišlih igrača, s mačom novih suspenzija i stečaja nad vratom Tomićevi "anonimusi" nakon nastavljaju šokirati nogometnu javnost.Napokon, nešto pozitivno sa Šubićevca. U dalmatinskom, susjedskom derbiju u Stanovima Šibenik je došao do vrijedne pobjede od 0:1, golom Malčića s bijele točke već u 7. minuti. Narančasti su bili opasni u napadu, malo je štekao u obrani, ali uspjeli su sačuvati tu prednost do kraja. Za veliko slavlje Funcuta u Zadru. Šibenik je sada došao zadranima na svega 2 boda zaostatka, a u petak na Šubićevcu dočekuju Rijeku.

Košarkaši Jolly Jadranske banke su na baldekinu u 19.kolu A-1 lige pobijedili Zabok 86:85. Gostujući igrač Filip Krušlin je imao šut za pobjedu ali nije pogodio. Ross je za Jolly ubacio 23 koša. Ovo je 10.uzastopna pobjeda bankara u ligi.

Vaterpolisti su u Crnici pobijedili splitski Jadran u donjem domu Jadranske lige 9:8. To je već 3.pobjeda Šibenčana u nastavku sezone. Prije toga pobijedili su Koper i Medveščak. U Crnici su posložili redove, sa Zeljkom i Brkićem u vodi, to je druga "pisma".

KLJUČNE RIJEČI:  sport / košarka / nogomet / vaterpolo /