Završen malonogometni turnir 'Danilo 2016.': Pokrovniku naslov pobjednika - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 05.08.2016, 18:40h   •

U finalu bolji od Vezera

Završen malonogometni turnir 'Danilo 2016.': Pokrovniku naslov pobjednika

Š. I. Završen malonogometni turnir 'Danilo 2016.': Pokrovniku naslov pobjednika
OBJAVA 05.08.2016, 18:40h

Momčad Pokrovnika okitila se naslovom pobjednika malonogometnog turnira 'Danilo 2016.'

Utakmica za treće mjesto:
Skelin mont- Petar Krešimir IV. 2-1
Dva zgoditka Alena Milovca za Skelin mont za vodstvo 2-0. Poraz je ublažio Ivan Stipaničev. Nesavladiv je bio vratar Skelin monta, Luka Vučenovic, koji je obranio preko det prilika studentima iz Zagreba. Vučenovic je proglašen najboljim golmanom turnira. Primio je šest zgoditaka u osam nastupa na ovogodišnjem izdanju Danilo cupa.

Finale:
Vezeri- Pokrovnik 2-3
(Ivan Krečak, Niko Mioč (AG), / Jure Copić, Antonio Aleksić, Jure Copić, Josip Radić (AG).
Utakmica vrijedna finala. Pregršt prilika, odličnih poteza, ali i nervoze kod obje ekipe, stoga smo vidjeli dva autogola, po jedan sa svake strane. Vezeri su bili bolja ekipa prvo poluvrijeme, stvarali su šanse, zbog slabe realizacije napadača, na poluvrijeme su otišli s minimalnim vodstvom 2-1. Pokrovnik se u drugom poluvremenu više otvorio i to im se isplatilo. Prvo je Copić izjednačio, da bi nakon oštre lopte u peterac Mioč glavom skrenuo loptu u vlastitu mrežu.