Treća pobjeda za odbojkašice Šibenika: Još jednom bolje od ekipe Split Volley ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 05.03.2017, 21:10h   •

Prva B liga, grupa jug

Treća pobjeda za odbojkašice Šibenika: Još jednom bolje od ekipe Split Volley

Martina Japundžić Treća pobjeda za odbojkašice Šibenika: Još jednom bolje od ekipe Split Volley
OBJAVA 05.03.2017, 21:10h

U 13. kolu Prve B lige, grupe jug, odbojkašice Šibenika pobijedile su na gostovanju Split Volley Team rezultatom 3:2.

S 25:21 Šibenčanke su dobile prvi set. Drugi je otišao na stranu Splićanki – 25:18. Do vodstva ponovno dolaze šibenske odbojkašice, dobivaju treći set s 25:22.

Splićanke izjednačuju na 2:2 (set su dobile s 25:21), da bi u odlučujućem, petom setu, uspješnije bile Šibenčanke koje su slavile s 15:13.

Treća je to prvenstvena pobjeda šibenskih odbojkašica koje su sedme na tablici s osam bodova, a u sljedećem kolu dočekuju Donat.

KLJUČNE RIJEČI:  odbojka / ŽOK Šibenik /