18. kolo Prve HMNL

Praznih ruku iz Slavonije: Crnica poražena u golijadi u Osijeku

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   01.04.2023 u 07:19

MNK Crnica
Malonogometaši Crnice poraženi su sa 6:4 na gostovanju u Osijeku u 18. kolu Prve hrvatske malonogometne lige.

Crničani su se u rezultatskom zaostatku našli već u četvrtoj minuti kad je pogodio Pandurević. Izjednačenje stiže u 11. minuti preko Copića. Popović minutu kasnije ponovno dovodi u vodstvo domaćine, a za 3:1 zabija Damjanović u 15. minuti. U pretposljednjoj minuti poluvremena zabija Žilić za 3:2 na poluvremenu.

Copić svojim drugim golom izjednačuje rezultat početkom nastavka. Popović braća prednost na osječku stranu koju poništava Žilić. Igrala se tada 33. minuta utakmice.

Dvije minute potom Lima je zabio za 5:4, a potvrdu domaćina u zadnjoj minuti utakmice potvrdio je Čavar.

Vrijedi izdvojiti kako je Crnica bila bitno oslabljenja u Slavoniji, neigranjem više standardnih igrača zbog ozljede.

U nastavku sezone Crnicu čeka doigravanja, a protivnik je dubrovački Square.

OSIJEK – CRNICA 6:4 (3:2)

Prvi sudac: Krešimir Grgurević
Drugi sudac: Tomislav Katinić
Treći sudac: Duje Marinković
Četvrti sudac: Ivan Lalić
Delegat: Franjo Jelčić

OSIJEK: Mateo Dominik Rončević, Nebojša Popović, Luka Kovač, Borna Amidžić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Vitor Hugo de Lima Da Silva, Dorian Bogati, Domagoj Damjanović, Dražen Čavar, Anton Šerić, Almedin Bundavica, Franko Jamičić, Vanja Blagojević, trener: Saša Voldin

CRNICA: Josip Jolić, Jure Copić, Andreson Cardoso de Souza, Danjel Knežević, Bruno Žilić, Antonio Perić, Nenad Knežić, Josip Radić, Ivan Đaković, trener: Andrija Bakula

STRIJELCI: 1:0 Pandurević (4′), 1:1 Copić (11′), 2:1 Popović (12′), 3:1 Damjanović (15′), 3:2 Žilić (19′), 3:3 Copić (22′), 4:3 Popović (24′), 4:4 Žilić (33′), 5:4 Lima (35′), 6:4 Čavar (40′)