Pobjede za Bocu seniorse, Pizzeriju Viva i Vrtni centar Dubrava - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 10.07.2017, 07:51h   •

Malonogometni turnir Danilo 2017.

Pobjede za Bocu seniorse, Pizzeriju Viva i Vrtni centar Dubrava

Š. I. Pobjede za Bocu seniorse, Pizzeriju Viva i Vrtni centar Dubrava
OBJAVA 10.07.2017, 07:51h

I sinoć su se igrale utakmice na malonogometnom turniru Danilo 2017. I to u obje konkurencije.

Boca seniors je s 2:1 pobijedila Pizzeriju Forum. Grgas-Grando donio je prednost Forumu nakon solo prodora. Marin Jelušić nakon odbijanca anulira vodstvo, a Josip Pavičić nakon promašena dva zicera zabija u posljednjim sekundama za 2-1.

Boca Seniorsi su gubili gotovo čitavu utakmicu, ali terenska nadmoć i broj prilika im se na kraju isplatio te su osvojili prva tri boda na veteranskom izdanju turnira.

Pizzeria Viva identičnim je rezultatom od 2:1 pobijedila MNK Šibenik. Ante Rak u posljednjim sekundama prvog poluvremena s 10 metara pogađa za vodstvo.

Dva crvena Kartona (Rak i Jurišić), nakon toga brzinski zgoditak Ive Grgasa Granda koji je postigao zgoditak i u veteranskoj konkurenciji. Stativa Batinica 2 minute prije kraja pogađa stativu.

Vrtni centar Dubrava - Unešić 3:0 BB