I treći dan uspješan za Plivački klub Šibenik: Osvojili nove naslove prvaka države - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 31.07.2019, 22:26h   •

Još jedan dan natjecanja

PK Šibenik I treći dan uspješan za Plivački klub Šibenik: Osvojili nove naslove prvaka države
OBJAVA 31.07.2019, 22:26h

Plivački klub Šibenik ima itekako razloga za zadovoljstvo i nakon trećeg dana Prvenstva Hrvatske.

Nakon naslova Marije Kardum i Marte Leković dobili su i treću prvakinju Hrvatske. Emma Curavić je nakon četvrtog mjesta na 50 slobodno došla do prvog mjesta u disciplini 50 leđno u juniorskoj konkurenciji, te trećeg u mlađe seniorskoj konkurenciji.

Robert Vukičević nastavio je s odličnim trkama na prvenstvu. Danas je pridodao i treće zlato, ovoga puta u disciplini 200m leptir.

Marija Kardum je doplivala do četvrtog mjesta u disciplini 200 leptir. Tek nešto više od pola sekunde dijelilo ju je od pobjedničkog postolja.

Odlične trke u finalima s novim osobnim rekordima otplivali su Toni Slavica i Anamarija Vukičević u disciplini 100m prsno.

Sutra je završni dan prvenstva, u klubu se nadaju jednako uspješan kao i prethodna tri.

KLJUČNE RIJEČI:  plivanje / PK Šibenik /