FOTO Završeno i Kup natjecanje: Mladi rupski i jezerski malonogometaši osvojili pehare ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 27.04.2015, 07:48h   •

U organizaciji MNK Crnica

FOTO Završeno i Kup natjecanje: Mladi rupski i jezerski malonogometaši osvojili pehare

OBJAVA 27.04.2015, 07:47h

Kup natjecanjem završena je na spektakularan način Top Tim futsal liga za najmlađe malonogometaše, natjecanje koje je organizirao Malonogometni klub Crnica. Pobjedu su odnijeli Rupe i Jezera.

Cijelu nedjelju, od ranog jutra pa sve do navečer, 'tići' i 'pioniri' borili su se za toliko željeni trofej. Na kraju su se kod najmlađih radovale MNK RUPE. Rupe su u finalu pobijedili Primošten rezultatom 7:4. Najbolji strijelac kupa kod Tića je Ivan Laća iz Rupa s 13 pogodaka.

U kategoriji 'pioniri' Jezera su u sjajnoj finalnoj  utakmici preokretom pobijedili Crnicu rezultatom 3:1. Crnica je dugo vodila, ali Jezera su sretno i spretno u završnici uzela zasluženu pobjedu. Najbolji strijelac u kategoriji 'pioniri' je Tonći Ljubić iz Crnice sa šest pogodaka.

U kupu su se jos u obje kategorije natjecali: HMNK VRGORAC, MNK CRNICA, MNK HEROJI 2007, MNK JEZERA, MNK BONITO KAŠTELA, MNK RUPE , MNK PRIMOŠTEN.