FOTO Vodičani gospodari kategorije sport, tri medalje za 'Faust Vrančić' - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 02.03.2015, 20:33h   •

Deveto kolo XC Zimske lige Dalmacije u biciklizmu

FOTO Vodičani gospodari kategorije sport, tri medalje za 'Faust Vrančić'

Milan Balaban FOTO Vodičani gospodari kategorije sport, tri medalje za 'Faust Vrančić'
OBJAVA 02.03.2015, 20:30h

Šibenski i vodički biciklisti i protekle su nedjelje uživali u vožnji, prirodi i druženju. Ovog puta na Vranskom jezeru gdje je održano deveto kolo XC Zimske lige Dalmacije.

Članovi Brdsko-biciklističkog kluba Orlov krug iz Vodica osvojili su četiri medalje. Apsolutnu su pobjedu odnijeli u kategoriji sport gdje su osvojili sva tri prva mjesta. Carlo Petković slavio je ispred klupskih kolega Tonka Jurasa i Dženisa Čanjevca.

Četvrtu medalju za Vodičane donijela je Tanja Barišić kod žena koja je bila druga.

Tri medalje na istoj su utrci osvojili Faustovci. Kod rekreativaca Bojan Karanović završio je na  drugom mjestu. Odmah iza njega popeo se Toni Erceg na treće mjesto. Treća je bila i Ana Stančić kod žena čime je skočila na treće mjesto u ukupnom poretku.

- U kategoriji sport Ante Živković završio je svoju utrku na 15. mjestu.  Faustovci su nastupili s 18 biciklista. Moramo posebno spomenuti Marina Jurasa koji je odvezao prvu utrku u životu te debitante za BK Faust Damira Senečića 8. mjesto te Gorana Jakovljevića 15. mjesto, kažu u BK Faust Vrančić.

Na utrci koja je nosila naziv 'Black Mountain' nastupilo je više od 140 biciklista.