Božićni boćarski turnir: Najuspješniji par je Bratić – Šunić - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 31.12.2019, 08:33h   •    

U Mandalini

Božićni boćarski turnir: Najuspješniji par je Bratić – Šunić


  ŠibenikIN Božićni boćarski turnir: Najuspješniji par je Bratić – Šunić
PIŠE ŠibenikIN
OBJAVA 31.12.2019, 08:33h

Podjelom odličja najuspješnijima završena je sportska manifestacija „Božićni turnir u parovima“ koji se tradicionalno održava u organizaciji boćarskog saveza Šibensko-kninske županije.

 

 

Pobjednik turnira je par (Bratić/Šunić) koji je u produženoj ruci pobijedio par (Dević/Mamić/Mamić) s 10:9. Za 3. mjesto par (Celić/Klisović) bili su bolji i pobijedili par (Arambaša/Rak) isto u produžnoj ruci 9:8.

- Na turniru je nastupilo 36 parova i zahvaljujemo svima što su dali svoj doprinos da je sve proteklo bez problema. Ovim turnirom završavamo boćarsku 2019. godinu, a već 02.01. počinjemo s boćarskom 2020. kada je na rasporedu nastavak Zimske lige - 7. kolo – poručuju organizatori.


 

BOŽIĆNI TURNIR U PAROVIMA

1.KOLO ( utakmica traje 75 minuta)

GRUPA - A. Utorak,17.12.2019.  u  17,30 SATI

Teren  1

A-1 ZEKONJIĆ/BILUŠ

 

:

 

7   ( ERCEGOVAC/SLADIĆ)

Teren  2

16  (MARINOV/PERICA/LETICA)

 

:

 

21  (M.RAJČIĆ/ J.KLARIĆ)

Teren  3  ( pob)

 

 

:

 

 

Teren  4 (poraž)

 

 

:

 

 

Teren  1 (razig.)

 

 

:

 

 

                POBJEDNICI:   1. Marinov/Perica/Letica

2.  Zekonjić/ Biluš

 

GRUPA -  B. Utorak, 17.12.2019.  u  17,30  SATI

Teren 3

5    (J.VUKŠIĆ/VULINOVIĆ)

 

:

 

3   (D.BRAJKOVIĆ/HULJEV)

Teren 4

12  (B.SLAVICA/A.GULIN)

 

:

 

22 (D.GATARA/J.BAČIĆ)

Teren 1

 

 

:

 

 

Teren 2

 

 

:

 

 

Teren 3

 

 

:

 

 

                    POBJEDNICI:

1. Vukšić/Vulinović

2. Brajković/Huljev

               

 

GRUPA – C. Srijeda, 18.12. 2019.  u  17,30  SATI

Teren  1

B-1 BEGIĆ/BEGIĆ/KARTELO

 

:

 

20  (BILANDŽIJA/MARKOČ/PERKOV

            2

1  (BAŠIĆ/PRTENJAČA/SKEJO)

 

:

 

14  (G.VUKŠIĆ/CELIĆ/KLISOVIĆ

            3

 

 

:

 

 

            4

 

 

:

 

 

            1

 

 

:

 

 

                POBJEDNICI:

1.BILANDŽIJA/MARKOČ/PERKOV

2.CELIĆ/KLISOVIĆ/VUKŠIĆ

               

GRUPA –D.Srijeda, 18.12.2018. u 17:30 sati

Teren 3

17  (MARETIĆ/JURICA)

 

:

 

19  (I. JURKOVIĆ/KLINČIĆ)

           4

26  (ŠARIĆ/TORBARINA)

 

:

 

2    (VRANKULJ/Z.GALEŠIĆ)

           1

 

 

:

 

 

           2

 

 

:

 

 

           3

 

 

:

 

 

                POBJEDNICI:

1. JURKOVIĆ/MILIŠA/KLINČIĆ

2.ŠARIĆ/TORBARINA

               

1.KOLO

GRUPA - E, Četvrtak, 19.12.2019. u  17,30  sati

Teren - 1

A-2 GROZDANIĆ/SLADIĆ

 

:

 

27  (ŽIVKOVIĆ/PETKOVIĆ/PRAŽEN)

              2

15 (J.MATIĆ/J.MATIĆ/A.MATIĆ)

 

:

 

8  (BARIŠIĆ/PETROVIĆ)

              3

 

 

:

 

 

              4

 

 

:

 

 

              1

 

 

:

 

 

POBJEDNICI:

1. Živković/Pražen/Petković

2. J.Matić/J.Matić/A.Matić

               

 

GRUPA - F, Četvrtak, 19.12.2019.  u  17,30 sati

Teren -3

6    (KOVILIĆ/Z.SLADIĆ)

 

:

 

25 (D.MATIĆ/MILETIĆ/KLARIĆ

             4

28  (J.ĆALETA-CAR/Ž.ĆALETA

 

:

 

4   (BRATIĆ/ŠUNIĆ)

             1

 

 

:

 

 

             2

 

 

:

 

 

             3

 

 

:

 

 

POBJEDNICI:

1. Bratić/Šunić

2. D.Matić/Miletić/Klarić

               

 

GRUPA - G, Petak, 20.12.2019.  u 17,30  sati

Teren -1

B-2  Radaj/Živković

 

:

 

13 (DEVIĆ/MAMIĆ)

             2

23   (MORIĆ/BURAZER)

 

:

 

18(RAK/ARAMBAŠA/KURSAR)

             3

 

 

:

 

 

             4

 

 

:

 

 

             1

 

 

:

 

 

POBJEDNICI:

1. Dević/D.Mamić

2. Rak/Arambaša/Kursar

               

 

GRUPA – H. Petak 20.12.2019.  u  17,30  sati

Teren-3

24  (BENETA/RADNIĆ/BLAIĆ

 

:

 

9 (MALENICA/MARČIĆ/ČVRLJAK)

            4

10  (J.JURKOVIĆ/PRGIN/BILIĆ)

 

:

 

11 (D.ŽIVKOVIĆ/Ž.ŽIVKOVIĆ)

            1

 

 

:

 

 

            2

 

 

:

 

 

            3

 

 

:

 

 

POBJEDNICI:

1. D.Živković/Ž.Živković/A.Živković

2. Malenica/Marčić/Čvrljak

               

 2.Kolo (utakmica traje 75 minuta)

GRUPA – A. Ponedjeljak, 23.12.2019. u 17:30 sati

1

A-1 Marinov/Perica/Letica

 

:

 

D-2 Šarić/Torbarina

2

B-1 Vulinović/Vukšić

 

:

 

 C-2 Celić/Klisović/Vukšić

3

 

 

:

 

 

4

 

 

:

 

 

1

 

 

:

 

 

POBJEDNICI:

1.Celić/Klisović/Vukšić

2.Vulinović/Vukšić

               

 

GRUPA -  B. Ponedjeljak, 23.12.2019.  u 17:30  sati

Teren - 3

C-1 BILANDŽIJA/MARKOČ/PERKOV

 

:

 

B-2 Brajković/Huljev

              4

D-1 JURKOVIĆ/MILIŠA/KLINČIĆ

 

:

 

A-2  Zekonjić/Biluš

              1

 

 

:

 

 

              2

 

 

:

 

 

              3

 

 

:

 

 

POBJEDNICI:

1.Jurković/Miliša

2. Brajković/Huljev

               

 

GRUPA  -  C. Petak,27.12.2019.  u  17:30  sati

Teren - 1

E-1  Živković/Pražen/Petković

 

:

 

H-2 Malenica/Marčić/Čvrljak

              2

F-1  Bratić/Šunić

 

:

 

G-2 Rak/Arambaša/Kursar

              3

 

 

:

 

 

              4

 

 

:

 

 

              1

 

 

:

 

 

POBJEDNICI:

1. Rak/Arambaša/Kursar

2. Bratić/Šunić

               

 

GRUPA – D. Petak,27.12.2019. u  17:30  sati

Terren - 3

G-1 Dević/Mamić

 

:

 

F-2 D.Matić/Klarić/Miletić

                4

H-1 D.ŽIVKOVIĆ/Ž.ŽIVKOVIĆ/A.ŽIVKOVIĆ

 

:

 

E-2 J.Matić/J.Matić/A.Matić

                1

 

 

:

 

 

                2

 

 

:

 

 

                3

 

 

:

 

 

POBJEDNICI:

1.Dević/Mamić

2. Matić/Matić/Matić

               

3.Kolo (utakmica traje 75 minuta)

GRUPA- A,  Subota, 28.12.2019.u 17:30 sati

Teren - 1

A-1 Celić/Klisović/Vukšić

09

:

07

D-2 Matić/Matić/Matić

              2

B-1 Jurković/Miliša

05

:

13

C-2  Bratić/Šunić

              3

Šunić/Bratić

06

:

05

Celić/Klisović

              4

 Jurković/Klinčić

09

:

07

Matić/Matić

              1

Celić/Klisović

10

:

07

Jurković/Klinčić

POBJEDNICI

1. Bratić/Šunić

2. Celić/Klisović/Vukšić

               

 

GRUPA – B, Subota, 28.12.2019. u 17:30 sati

Teren -  3

C-1 Rak/Arambaša/Kursar

13

:

06

B-2 Brajković/Huljev

               4

D-1 Dević/Mamić/Mamić

13

:

01

A-2 Vulinović/Vukšić

               1

Dević/Mamić

13

:

01

Arambaša/Rak

               2

Vulinović/Škugor

07

:

06

Brajković/Huljev

               3

Arambaša/Rak

10

:

02

Vulinović/Škugor

POBJEDNICI:

1.Dević/Mamić/Mamić

2. Rak/Arambaša/Kursar

               

 

Utakmica traje 90 minuta

POLUZAVRŠNICA, Nedjelja, 29.12.2019. u 17:30 sati

Teren-   2

A-1  Bratić/Šunić

13

:

03

B-2 Rak/Arambaša/Kursar

               4

B-1  Dević/Mamić/Mamić

13

:

04

A-2 Celić/Klisović/Vukšić

ZAVRŠNICA, Nedjelja, 29.12.2019. u 19:30 sati

Teren- 1 (3mj)

Celić/Klisović

10

:

09

Arambaša/Rak

             3 (1mj)

Dević/Mamić

08

:

09

Šunić/Bratić

 

PRETKOLO (utakmica traje 75 minuta)

GRUPA- A ,  Ponedjeljak, 16.12.2019. u 17:30

Teren -1

31  (ZEKONJIĆ/BILUŠ)

 

:

 

36   (MATOŠIN/JURIN)

             2

29  (Š.SLADIĆ/GROZDANIĆ)

 

:

 

34  (KONJEVIĆ/SAVIĆ/PERICA)

             3

 

 

:

 

 

             4

 

 

:

 

 

             1

 

 

:

 

 

POBJEDNICI:

1.

2.

               

 

GRUPA-B , Ponedjeljak, 16.12.2019- u 17:30

Teren - 3

33    (I.ŽIVKOVIĆ/RADAJ)

 

:

 

32  (BEGIĆ/BEGIĆ/KARTELO)

              4

35 (T.GAŠPEROV/ILJADICA)

 

:

 

30(A.BRAJKOVIĆ/M.BRAJKOVIĆ)

              1

 

 

:

 

 

              2

 

 

:

 

 

              3

 

 

:

 

 

POBJEDNICI:

1.

2.

               

Raspored nastavka Zimske lige:

7.KOLO

Četvrtak,   02.01.2020. u 17:30

PRIMOŠTEN

 

:

 

HVIDR-a ZADAR

Petak,        03.01.2020. u 17:30

STANKOVCI

 

:

 

ŠUBIĆEVAC

Petak,        03.01.2020. u 19:15

LIŠANE

 

:

 

VODICE

Subota,      04.01.2020. u 15:45

SVETI JURE

 

:

 

PRIMOŠTEN-2

Subota,      04.01.2020. u 17:30

TELEKOM

 

:

 

SOLARIS

Subota,      04.01.2020. u 19:15

VELEBIT

 

:

 

TELEKOM-2

Nedjelja,   05.01.2020. u 15:45

SONKOVIĆ

 

:

 

DUBRAVICE

Nedjelja,   05.01.2020. u 17:30

TRIBUNJ

 

:

 

PIROVAC

Nedjelja,   05.12.2019. u 19:15

CROATIA

 

:

 

ČISTA VELIKA

 

8.KOLO

Utorak,    07.01.2020. u 17:30

VODICE

 

:

 

PRIMOŠTEN

Srijeda,    08.01.2020. u 17:30

CROATIA

 

:

 

TRIBUNJ

Srijeda,    08.01.2020. u 19:15

ŠUBIĆEVAC

 

:

 

PIROVAC

Petak,      10.01.2020. u 17:30

PRIMOŠTEN-2

 

:

 

SONKOVIĆ

Petak,      10.01.2020. u 19:15

HVIDR-a ZADAR

 

:

 

VELEBIT

Subota,   11.01.2020. u 17:30

TELEKOM

 

:

 

TELEKOM-2

Subota,   11.01.2020. u 19:15

SOLARIS

 

:

 

SVETI JURE

Nedjelja, 12.01.2020. u 17:30

DUBRAVICE

 

:

 

ČISTA VELIKA

Nedjelja, 12.01.2020. u 19:15

STANKOVCI

 

:

 

LIŠANE

 

9.KOLO

Ponedjelj, 13.01.2020.  u 17:30

LIŠANE

 

:

 

ŠUBIĆEVAC

Ponedjelj, 13.01.2019.  u 19:15

VELEBIT

 

:

 

VODICE

Utorak,     14.01.2019. u  17:30

PRIMOŠTEN

 

:

 

STANKOVCI

Srijeda,     15.01.2019. u  17:30

SVETI JURE

 

:

 

TELEKOM-2

Srijeda,     15.01.2019. u  19:15

TELEKOM

 

:

 

HVIDR-a ZADAR

Petak,       17.01.2019. u  17:30

PIROVAC

 

:

 

CROATIA

Petak,       17.01.2019. u  19:15

ČISTA VELIKA

 

:

 

PRIMOŠTEN-2

Subota,     18.01.2019. u  17:30

TRIBUNJ

 

:

 

LIŠANE

Subota,     18.01.2019. u  19:15

SONKOVIĆ

 

:

 

SOLARIS

 

10.KOLO

Ponedjelj,  20.01.2019. u 17:30

ŠUBIĆEVAC

 

:

 

STANKOVCI

Ponedjelj,  20.01.2019. u 19:15

DUBRAVICE

 

:

 

PIROVAC

Utorak,       21.01.2019. u 17:30

LIŠANE

 

:

 

PRIMOŠTEN

Srijeda,       22.01.2019. u 17:30

TELEKOM-2

 

:

 

SONKOVIĆ

Srijeda,       22.01.2019. u 19:15

SOLARIS

 

:

 

ČISTA VELIKA

Petak,         24.01.2019. u  17:30

HVIDR-a ZADAR

 

:

 

SVETI JURE

Petak,         24.01.2019. u  19:15

VODICE

 

:

 

TELEKOM

Nedjelja,    26.01.2019. u  17:30

PRIMOŠTEN-2

 

:

 

TRIBUNJ

Nedjelja,    26.01.2019. u  19:15

STANKOVCI

 

:

 

VELEBIT


  KLJUČNE RIJEČI:  boćanje / zimska liga /

 

 

 

 

  komentara   KOMENTARI:

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove portala ŠIBENIK.IN. Portal ŠIBENIK.IN zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara portal ŠIBENIK.IN nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.