Aktualni prvak pao na Baldekinu: Crnica slavljem otvorila drugi dio sezone!ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 24.01.2021, 06:36h   •

Strijelci Subotić i Šamija

Aktualni prvak pao na Baldekinu: Crnica slavljem otvorila drugi dio sezone!

Facebook MNK Crnica/Milan Balaban Aktualni prvak pao na Baldekinu: Crnica slavljem otvorila drugi dio sezone!
OBJAVA 24.01.2021, 06:36h

Malonogometaši Crnice u sjajnoj su utakmici, prvom kolu nastavka sezone, na svom Baldekinu pobijedili aktualne prvake. Šibenski je sastav s 3:2 pobijedio omiški Olimssum.

Poveli su gosti: Kolobarić je u petoj minuti savladao vratara Crnice Franka Bilića. Ali do odlaska na odmor rezultat se preokrenuo. Subotić je u 17. minuti izjednačio rezultat, da bi minutu kasnije Šamija donio prednost Peričinu sastavu.

Početkom nastavka Subotić još jednom zabija, igrala se 22. minuti kad je na semaforu svjetlilo 3:1 za Crnicu. Omišani su preko Postružina u 35. minuti smanjili na 3:2, a više od toga nisu uspjeli.

Velika pobjeda šibenskog sastava, dodatni implus za nastavak proljetnog dijela sezone.

CRNICA – OLMISSUM  3:2 (2:1)
Prvi sudac: Saša Tomić
Drugi sudac: Mislav Džeko
Treći sudac: Filip Mijač
Četvrti sudac: Tonko Turica
Delegat: Ivan Juras
STRIJELCI: 0:1 Kolobarić (5′), 1:1 Subotić (17′), 2:1 Šamija (18′), 3:1 Subotić (22′), 3:2 Postružin (35′)
CRNICA: Bilić, Nadoveza, Marčić, Jelovčić, Ćaleta-Car, Burčul, Stojković, Vuković, Šamija, Perić, Subotić, Radić, Jolić, Kuač, trener: Mladen Perica-Štrla.
OLMISSUM:  Luketin, Buljević, Kustura, Mišerda, Jurlina, Postružin, Horvat, Juretić, Perišić, Kolobarić, Marić, Sekulić, Baučić, Bilandžić, trener: Duje Maretić.

KLJUČNE RIJEČI:   mali nogomet / MNK Crnica /