Vratili se starim navikama: Nogometaši pobijedili GOŠK, sutra se vraćaju kući - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 09.02.2019, 12:54h   •

Bolji od kluba iz BIH

Vratili se starim navikama: Nogometaši pobijedili GOŠK, sutra se vraćaju kući

Facebook HNK Šibenik Vratili se starim navikama: Nogometaši pobijedili GOŠK, sutra se vraćaju kući
OBJAVA 09.02.2019, 12:54h

U posljednjoj utakmici na pripremama u Medulinu nogometaši Šibenika upisali su novu pobjedu. S 2:0 bili su bolji od GOŠK-a iz Gabele.

Nakon prvog poraza u pripremama, od češkog SK Dynamo ČB, Šibenčani su ponovno u starom ritmu: upisali su novu pobjedu i to opet bez primljenog gola.

Nakon prvog dijela u kojem su mreže mirovale, narančasti su dva puta u nastavku matirali mrežu kluba iz Bosne iz Hercegovine. Prvi je to učinio Robert Pecolaj u 60. minuti, a šibensku pobjedu potvrdio je Ivan Stanić u 75. minuti utakmice.

Nakon nedjeljnog jutarnjeg treninga u Medulinu šibenska se ekspedicija vraća na Šubićevac.

ŠIBENIK: Labrović, Pecolaj, Vukorepa, Pandža, Blaić, B. Barišić, Bulat, Kendeš, Celić, Maleš, Antunović. Još su igrali: Rogić, Musa, Bilić, Roca, Prince, Stanić, M. Barišić, Lokin, Abramović, Đaković. Trener: Borimir Perković.

KLJUČNE RIJEČI:   nogomet / HNK Šibenik /