Večeras Primorac (B) na Šubićevcu: Može li Šibenik do prve pobjede? - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 01.08.2018, 07:53h   •

Četvrta pripremna utakmica narančastih

Večeras Primorac (B) na Šubićevcu: Može li Šibenik do prve pobjede?

Milan Balaban Večeras Primorac (B) na Šubićevcu: Može li Šibenik do prve pobjede?
OBJAVA 01.08.2018, 07:53h

Nogometaši Šibenika odigrali su do sada tri pripremne utakmice, upisavši pri tome, u 90 minuta igre, dva remija i jedan poraz. Na rasporedu je večeras četvrti susret, na Šubićevac stiže trećeligaš Primorac iz Biograda.

U prvom susretu, protiv Neretvanca na Šubićevcu, upisan je remi. Bila je to prava golijada koja je završila rezultatom 3:3. Uslijedio je potom nastup na turniru u Zmijavcima.

U prvoj utakmici protiv Zadra, u 90 minuta igre, bilo je 0:0, a nakon penala s 3:1 slavio je Šibenik. U finalnom susretu domaćin Croatia porazio je narančaste s 2:1.

Još pet pripremnih utakmica ima momčad Borimira Perkovića do početka sezone 25. kolovoza i susreta protiv Osijeka 2 na Šubićevcu. Prva je na rasporedu već večeras, 19 sati, na Šubićevcu protiv biogradski Primorac.

A do početka sezone Šibenčani će još igrati protiv Dugopolja, Solina, Zadra i Hajduka 2.