Stigao i prvi poraz: Krimeja se pokazala nepremostivom preprekom, narančasti izgubili od Orijenta - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 14.09.2019, 18:56h   •

Minimalnih 1:0

Screenshot Stigao i prvi poraz: Krimeja se pokazala nepremostivom preprekom, narančasti izgubili od Orijenta
PIŠE Š.I.
OBJAVA 14.09.2019, 18:56h

Prvi poraz u sezoni zabilježili su igrači Hrvatskog nogometnog kluba Šibenik danas u Rijeci, gdje ih je rezultatom 1:0 pobijedio Orijent.

Konačni rezultat postignut je već u prvom poluvremenu kad je u 25. minuti za Orijent na stadionu na Krimeji zabio Iličić.

Do kraja utakmice Šibenik je imao određene šanse barem izjednačiti rezultat, ali nisu uspjeli zabiti loptu u mrežu suparnika.

Tako su narančasti sa Šubićevca prvi poraz zabilježili u četvrtom kolu HNL-a, a priliku za popravak imat će u idućem kolu kad im u goste dolazi zagrebački Hrvatski dragovoljac.