Šibenčanin Goran Tomić na svom će Šubićevcu s Lokomotivom loviti Rabuzinovo sunce - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 31.05.2020, 06:53h   •

Bolji od Slaven Belupa u polufinalu

www.hnk-sibenik.hr/arhiva Šibenčanin Goran Tomić na svom će Šubićevcu s Lokomotivom loviti Rabuzinovo sunce
OBJAVA 31.05.2020, 06:53h

Nakon duge pauze uzrokovane korona virusom, najviši rang hrvatskog nogometa ovog je vikenda nastavio natjecanje. I to polufinalnom Kupa. A prva momčad koja je izborila finale je Lokomotiva kojoj na klupi sjedi Šibenčanin Goran Tomić koji će tako na svom stadionu, gdje je i igrao i bio trener, loviti trofej.

Momčad koja je u ranijoj fazi natjecanje iz Kupa izbacila i Šibenik, uspješno je odradila gostovanje u Koprivnici. Pobijedili su s 3:1 čime su si osigurali borbu za Rabuzinovo sunce.

Domaćin je poveo u ranoj fazi utakmice lijepim golom Gode. Izjednačenje stiže u 67. minuti golom Cokaja. Ključan je potez povukao Tomić u nastavku kad je u igru uveo Sammira i Tolića.

Bio je Sammir asistent za izjednačenje, ali i za vodstvo, kad je Tolić nešto kasnije Lokose doveo u vodstvo. Konačnih 1:3 postavio je Uzuni u sudačkoj nadoknadi.

- Presretan sam. Ovo je jedan od najboljih trenutaka moje trenerske karijere. Napravili smo fantastičnu stvar i ponosan sam na sve. Od igrača do ljudi u trenerskom stožeru – rekao je nakon utakmice Tomić.

A tko će njegovoj Lokomotivi biti protivnik u finalu koje se igra na Šubićevcu 1. kolovoza doznat ćemo ove nedjelje, nakon dvoboja Rijeke i Osijeka.

KLJUČNE RIJEČI:   nogomet / Goran Tomić /