Sedma utakmice bez poraza: Neodlučeno protiv Dinama 2 bez četvorice standardnih ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 30.04.2017, 19:50h   •

Bod u Zagrebu

Sedma utakmice bez poraza: Neodlučeno protiv Dinama 2 bez četvorice standardnih

www.hnk-sibenik.hr Sedma utakmice bez poraza: Neodlučeno protiv Dinama 2 bez četvorice standardnih
OBJAVA 30.04.2017, 19:50h

Na tradicionalno neugodnom gostovanju kod Dinama 2 nogometaši Šibenika odigrali su neodlučeno 0:0. I sve to bez četvorice standardnih igrača. Značajno oslabljeni zaigrali su narančasti u Zagrebu. Zbog bolesti, ozljeda ili kartona na put nisu ni krenuli Collins, M. Slavica, Brito i Bandalo, dok je zadnji vezni Grgo Živković silom prilika zaigrao na stoperskoj poziciji.

No, nije to obeshrabrilo narančaste koji zasluženo nose bode iz metropole. Imali su igrači Zorana Slavice svojih prilika, a najbolje su bile pred kraj prvog i drugog poluvremena.

U 41. minuti Maleš se našao sam pred domaćim vratarom, no, pogodio je mrežu s vanjske strane. Isti je igrač i u samoj završnici utakmice mogao još jednom, kao i dosta puta ovog proljeća, donijeti radost svojima, ali bio je malo prekratak na ubačaj Muse.

Osvojen bod u Maksimiru zasigurno je uspjeh, pogotovo kad se zna da je zaslužen bez četvorice igrača. A vrijedi izvdojiti i kako je produžen niz bez poraza koji sada iznosi sedam utakmica.

Sljedeće subote Šibenik će na Šubićevcu ugositi Sesvete.

DINAMO 2 – ŠIBENIK 0:0

Sudac: Marino Majstrović – Split

DINAMO 2: Horkaš, Hudećek, Čabraja, Đurasek, Uremović, Plantak, Ćuže, Muhar, Miklić, Fintić, Lovren. Trener: Mario Cvitanović.

ŠIBENIK: H. Slavica, Pecolaj (od 78. Maretić), Diyoke, Musa, Rodin, Maleš (od 90. Banić), Vukorepa, A. Živković (od 82. Celić), G. Živković, Bartulović, Roca. Trener: Zoran Slavica.

KLJUČNE RIJEČI:  dinamo 2 / šibenik / remi /