Prva prijateljska utakmica

Remi Šibenika protiv Zagore na Unešiću: Zabio Bailone, Niko Rak potpisao ugovor

Nogomet   |   Autor: Š.I.   |   19.06.2021 u 21:02

Facebook NK Zagora Unešić
Nogometaši Šibenika odigrali su prvu pripremnu utakmicu u ovoljetnim pripremama. Na kraju prvog radnog tjedna odigrali su 3:3 kod trećeligaša Zagore na Unešiću. Strijelci su bili Bailone, Marulanda i Cvetković, a vrijedi izdvojiti i kako je ugovor s klubom potpisao nadareni veznjak Niko Rak.

U ponedjeljak su nogometaši Šibenika, pod vodstvom novog trenera Marija Rosasa i njegovih pomoćnika, počeli s pripremama. A ove subote odradili su i prvu utakmicu. Dio igrača bio je oslobođen utakmice (Ćurić, Bilić, Kvesić, Batarelo, Sahiti, Perić, Benić, Marin, Mesa).

Priliku su dobili preostali igrači koji treniraju na Šubićevcu, odnosno u Crnici ovog ljeta. Unešićki trećeligaš poveo je golom Krajine u devetoj minuti. Sedam minuta kasnije izjednačio je Bailone. Gabrić u 33. minuti Zagoru ponovno dovodi u vodstvo, a za 2:2 na poluvremenu poentirao je Marulanda.

Modri iz Krešimirova grada poveli su na Borovištu u 64. minuti golom Cvetkovića, ali domaćin se nije predao i u 83. minuti stigli su do izjednačenja.

Sljedeću provjeru Šibenik će imati sljedeće subote u Glavicama, igrat će protiv Zrinjskog iz Mostara.

Dodajmo i kako je ugovor s klubom potpisao mladi Niko Rak. - Presretan sam i zahvalan na produženju ugovora. Šibenik je klub u kojem sam odrastao i zbog toga mi je ovo od velikog značaja. Nadam se da ću povjerenje kluba opravdati svojim igrama na terenu – istaknuo je nakon potpisa ugovora.

ZAGORA – ŠIBENIK 3:3 (2:2)
ŠIBENIK: Rogić, Bolanča, Marc, Mena, Tobon, Gomez, Llanos, Bedoya, Caravali, Marulanda, Bailone. Još su igrali: Đaković, Al-Omari, Šupe, Bikić, Cvetković, Močinić, Dukađin, De Alecsandro. Trener: Mario Rosas.