Prvi poraz u sezoni nogometaša Šibenika: BSK slavio na domaćem terenu - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 08.10.2018, 08:59h   •

2:1

Prvi poraz u sezoni nogometaša Šibenika: BSK slavio na domaćem terenu

OBJAVA 08.10.2018, 08:59h

U sedmom prvenstvenom kolu nogometaši Šibenika doživjeli su prvi poraz. Na gostovanju kod novog drugoligaša BSK-a poraženi su s 2:1.

Da su uspjeli doći do pobjede i tako nastaviti svoj niz neporaženosti, narančasti su mogli skočiti i na prvo mjesto na tablici. No, poraz ih je gurnuo na treće mjesto.

BSK je poveo u već u 8. minuti golom Jakšića. Pred odlazak na odmor, u 40. minuti rezultat je poravnao Josip Maleš, koji se treću utakmicu uzastopce upisuje u strijelce.

U nastavku samo jedan pogodak, ali u šibenskoj mreži. Drugu pobjedu u sezoni domaćinima je donio Horvat u 74. minuti utakmice.

BSK – ŠIBENIK 2:1 (1:1)