Prva pobjeda nogometaša Šibenika u pripremama, strijelci Prince, Ćurić i Laća - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 24.07.2019, 21:54h   •

Kod Primorca u Biogradu

Prva pobjeda nogometaša Šibenika u pripremama, strijelci Prince, Ćurić i Laća

Facebook HNK Šibenik Prva pobjeda nogometaša Šibenika u pripremama, strijelci Prince, Ćurić i Laća
OBJAVA 24.07.2019, 21:54h

Nogometaši Šibenika odigrali su ove srijede drugu prijateljsku pripremnu utakmicu ovog ljeta. Nakon 2:2 kod Croatije u Zmijavcima, s 3:0 pobijedili su Primorac u Biogradu upisavši tako prvu pobjedu pod vodstvom trenera Krunoslava Rendulića.

Ponovno je strateg narančastih svoje igrače podijelio u dvije momčadi, a svaka je na travnjaku dobila po 45 minuta. Osim od ranije ozlijeđenih Muse i Antunovića, nisu zaigrali novi igrači Pajić i Pranić zbog ozljeda, kao ni mladi Lokin (također ozljeda). A mladi reprezentativac Australije Doni Grdić upisao je prvi nastup u seniorskom dresu matičnog kluba.

Prince je u 28. minuti Šibenčanima donio vodstvo, a preostala dva gola pala su u drugom poluvremenu. Ćurić je u 70. minuti povisio na 2:0, a bio je to prvi pogodak splitskog veznjaka otkako je ovog ljeta obukao šibenski dres.

Nešto kasnije, točnije tri minute prije kraja utakmice, domaća se mreža zatresla i po treći put: prvijenac u seniorskom dresu Šibenika postigao je mladi napadač Ivan Laća, prošle sezone najbolji strijelac I. HNL kod kadeta.

Sljedeću, treću utakmicu, Šibenik igra ove subote u Dugopolju.

ŠIBENIK: Rogić, Musić, Vukorepa, Bilić, Blaić, B. Barišić, Bulat, Celić, Kendeš, Prince, Juričić. II. poluvrijeme: Labrović, Radomirović (od 73. Abramović), Pandža, Grdić, Fuštin, Španja, Ćurić, Kukec, Vidović, Maleš, Laća. Trener: Krunoslav Rendulić.

KLJUČNE RIJEČI:   nogomet / HNK Šibenik / Krunoslav Rendulić /