Prince i Bulat donijeli pobjedu u generalki, ozljeda Jurića ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 09.08.2020, 12:57h   •

Protiv Zagore

Prince i Bulat donijeli pobjedu u generalki, ozljeda Jurića

OBJAVA 09.08.2020, 12:58h

U posljednjoj provjeri pred početak prvoligaške sezone, odnosno gostovanje na Rujevici, nogometaši Šibenika pobijedili su na Unešiću trećeligaša Zagoru rezultatom 3:1.

U ranoj fazi utakmice Marko Bulat doveo je šibenski sastav u vodstvo. Pred kraj poluvremena Prince je povisio na 2:0.

Odmah na otvaranju drugog dijela Gabrić smanjuje na 2:1. Konačnih 1:3 svojim je drugim golom, u 74. minuti, postavio ponovno Prince.

Problem treneru Renduliću zadaje ozljeda prvog napadača Jurića koji je u vrlo ranoj fazi utakmice dobio ozljedu i nije mogao nastaviti utakmicu.

Bila je to peta, posljednja utakmica Šibenika u pripremnom razdoblju ovog ljeta. Upisali su tri pobjede, protiv tri trećeligaša (Hrvace, Primorac (B) i Zagora), jedan remi protiv drugoligaša (Croatia) i jedan poraz protiv drugoligaša (Kustošija).

KLJUČNE RIJEČI:   nogomet / HNK Šibenik /