Nova pobjeda narančastih: Juričić jedini strijelac, debitirao Rak - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 03.08.2019, 21:46h   •

Na Šubićevcu protiv Hrvaca

Nova pobjeda narančastih: Juričić jedini strijelac, debitirao Rak

OBJAVA 03.08.2019, 21:46h

Treću pobjedu u pripremnom razdoblju upisali su nogometaši Šibenika. Nakon četiri gostujuće utakmice konačno su igrali na svom Šubićevcu gdje su s 1:0, golom Luke Juričića, pobijedili trećeligaša Hrvace.

Zbog obnove svlačionica na Šubićevcu nogometaši Šibenika ovog su ljeta stalno u gostima. Uređenje se približava kraju, kao i pripreme, pa je došlo vrijeme da se i zaigra na svom travnjaku.

U goste su stigle Hrvace, dobra momčad na čijoj klupi sjedi nekadašnji prvotimac narančastih Ivan Radeljić. Imali su Šibenčani terensku inicijativu, stvorili su dobre prilike u oba poluvremena, ali dugo vremena nisu uspijevali doći do pogotka.

A taj jedan, pobjede vrijedan, stigao je u 58. minuti: Kukec je s desne strane milimetarski precizno u sredini pronašao Juričića koji je miran u realizaciji, šalje loptu iza leđa gostujućeg vratara za 1:0.

Drugi je to pogodak novopridošlog napadača, a identičan broj golova u pripremnom razdoblju postigli su i Maleš, Prince, Ćurić i Laća. Mrežu protivničkih momčadi još su tresli Pandža, Vukorepa, Bulat, Radomirović i Vidović, ukupno deset igrača.

Zbog ozljeda već neko vrijeme izvan pogona su Musa, Antunović i Pranić, a lakše su ozlijeđeni Fuštin i mladi Grdić, dok Laća nije igrao jer je s U-17 reprezentacijom.

Prve je minute zato upisao Nikola Rak, najveće Šibenikovo pojačanje za novu sezonu.

Generalku za novu sezonu Šibenik će imati sljedeće subote na Šubićevcu protiv Dugopolja.

ŠIBENIK – HRVACE 1:0 (0:0)