Ništa od prvog HNL-a: Istra dobila 2:0, 'narančasti' sa Šubićevca ostaju u drugoj ligi - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 03.06.2019, 17:50h   •

Uskoro opširan izvještaj

Screenshot/HNTV Ništa od prvog HNL-a: Istra dobila 2:0, 'narančasti' sa Šubićevca ostaju u drugoj ligi
PIŠE Šibenik IN
OBJAVA 03.06.2019, 17:50h

NK Istra dobila je HNK Šibenik danas na stadionu Aldo Drosina u Puli HNK Šibenik rezultatom 2:0. Šibenčani tako ostaju u drugom HNL-u, a Istrijani u prvom.

NOVO 20,50

Do kraja utakmice Šibenčani nisu napravili ništa konkretno na Aldu Drosini. Dapače, igrači Istre pgodili su jednu stativu i imali nekoliko izglednih prilika. Šibenik ostaje drugoligaš, a Istra u prvoj ligi.

RANIJE 20,28

Ivančić nakon dobre akcije Istre i ispadanja šibenske obrane lako zabija za 2:0 s nekoliko metara.

RANIJE 20,15

Najbolja prilika Šibenika. Nakon kontre i odllične asistencije Kukeca, Prince pogađa stativu.Umjesto Blaića ulazi Musa.

RANIJE 20,02

Počelo je drugo poluvrijeme, Šibeniku treba barem jedan gol. Još bolje dva za prolazak bez lutije penala.

RANIJE 19,50

Šibenik je uputio tek dva udarca na vrata domaćina u prvih 45 mnuta. Nakon Bulata s početka utakmice, udarac je pri kraju poluvremena uputio i Kukec. Istra je dominirala terenom i imala puno više solidnih akcija. Ostaje nadati se da će se nešto promijeniti u drugom dijelu.

RANIJE 19,25

Više sretno nego spretno za Istru u 21. minuti zabija Fuentes. Lopta je ušla u gol nakon njegovog udarca sa 16 metara, kad je lopta zakačila Bilića i promijenila smjer.

RANIJE 19,15

Igra se uglavnom na sredini terena, ali Šibenik je imao jednu konkretnu šansu 7. minuti. Međutim, Bulatov udarac glavom nakon odlične akcije brani golman Istre.

Opasno je u 10. minuti priprijetila i Istra, ali udarac Fuentesa je otišao preko gola.

RANIJE 19,00

Počela je utakmica u Puli, Šibenčane bodri pedesetak Funcuta. Na stoperskoj poziciji nema Panđe. Umjesto njega na toj poziciji igra Bilić. Stadion Adlo Drosina tek je dopola popunjen.

Ovo je Istri četvrti put da igra kvalifikacije za prvu HNL, a Šibeniku treći.

Istra je već u trećoj minuti zaradila žuti karton.