U Karlovcu

Juniori HNK Šibenika ponovno u prvoligaškom društvu: U kvalifikacijama deklasirali Porečane!

Nogomet   |   Autor: Š.I.   |   17.06.2021 u 19:50

Facebook HNK Šibenik
U idućoj sezoni i juniori HNK Šibenika igrat će u prvoligaškom društvu, kao i njihovi stariji kolege. Momčad Anđelka Godinića do povratka u elitni rang stigla je nakon današnje pobjede nad Jadranom iz Poreča u kvalifikacijskom susretu. Bilo je čak 6:0 za narančastu momčad.

Nakon što su postali najbolja momčad u Središtu Split, na putu povratka u viši rang šibenskim juniorima, voljom ždrijeba, stajao je još samo Jadran iz Poreča. A odlučeno je da će se odlučujuća utakmica igrati u Karlovcu, na igralištu Branko Čavlović Čavlek.

Šibenčani su u  potpunosti deklasirali svog protivnika. Jose Alejandro Lopez Mejia načeo je mrežu Porečana u 12. minuti. U 28. minuti kapetan Doni Grdić precizno je realizirao kazneni udarac za 2:0. S tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme.

U nastavku Godinićev sastav bio je još raspucaniji. Lopez Mejia u 67. minuti svojim drugim pogotkom povisio je na 3:0. Bruno Šupe pet minuta kasnije također se upisuje u strijelce. U sudačkoj nadoknadi još dva pogotka u mrežu Porečana: strijelci su Karlo Ugrina i Marko Josipović.

Šibensko slavlje u gradu na četiri rijeke moglo je početi!